Dit zilvergrijs gemêleerde schapenvacht is lekker zacht, de lengte op de huid gemeten is 101 cm op de wolzijde is hij 120 cm dit komt door zijn langen haren van 10-15 cm, breed is deze vacht 67 cm.
Deze vacht is echt een plaatje, de vacht is van uitstekende kwaliteit het leer is lekker soepel. Al onze vachten worden aan de achterzijde (leerzijde) gemeten dus aan de voorkant (wolzijde) is hij groter. Bekijk ook eens via deze link Schapenvacht weetjes hoe een schapenvacht te onderhouden en hoe wij onze vachten meten.
Al onze vachten worden door ons persoonlijk afzonderlijk gefotografeerd, de meeste vachten hebben 4 foto's om zo een goede indruk te krijgen wat u bestelt. U krijgt ook daadwerkelijk de vacht die op de foto staat.
© 2021 www.schapenvachtenlifestyle.nl - Powered by Shoppagina.nl